Bir Tatlı Huzur

Hemerans & Anatolia

İçimizdeki Doğa

ODALARIMIZ

Odalarımız

Aile Odası, Bahçe Manzaralı

İki kişilik bungalovlarımız bahçemizin en sessiz köşelerinde konumlanmıştır. 20 metrekarelik yaşam alanına sahip, güzel bahçe manzaralı ve özel teraslı küçük şirin evler.

Bungalow, Bahçe Manzaralı

Ahşap Bungalovumuz 2 oda, salon ve terastan oluşmaktadır. Bungalov bahçemizin en güzel yerinde bulunmakta olup toplam 57 m2 yaşam alanına sahiptir. 5 kişinin rahatlıkla kalabileceği kapasiteye sahiptir.

Bungalow, Bahçe Manzaralı

Üç kişilik bungalovlarımız bahçemizin en sessiz köşelerinde konumlanmıştır. 23 m2 yaşam alanına sahip, güzel bahçe manzaralı, özel teraslı küçük şirin evler.

Standart Oda, Bahçe Manzaralı

4 kişilik Aile Bungalovu bahçemizde güzel bir yerde bulunmaktadır. Toplam iki odası vardır; bir çift kişilik yataklı ebeveyn odası ve iki yataklı başka bir oda (çocuklar veya yetişkinler için uygundur). Önünde geniş bir teras bulunmaktadır. Yaşam alanının toplam büyüklüğü 45 metrekaredir.

Çift Kişilik, Bahçe Manzaralı

Bizim için kalite, kişisel dokunuş kadar önemlidir. 18 metrekarelik tek kişilik ferah standart odaları tasarlarken ve döşerken her ikisini de göz önünde bulundurduk.

Bavulunu Topla Gel

Müşteri Yorumları

Ella Korolyova
Ella Korolyova
2022-09-26
Отличный пансион!Деревянные домики,вкусные завтраки,персонал дружелюбный,внимательный хозяин! Р.S.Дополню отзыв.В этом сентябре с большим удовольствием 9 дней провели в Anatolia Resort.Все снова было на должном уровне -завтраки,домики, обслуживание.И мы очень благодарны господину Синану за его пансион.
F. Lezius
F. Lezius
2022-09-17
Doğal bir bahçe, meyva ağaçları, tavuklar, civcivler ve horozlar, kaplumbağalar ve kazlar, denize yakın konum, sakin, sessiz, bol çeşit kahvaltı.. Daha ne olsun!?
Оксана Натбаева
Оксана Натбаева
2022-09-16
Очень хорошее расположение. Доброжелательный хозяин. Отличный персонал,вкусные завтраки.
Barış Köken
Barış Köken
2022-08-30
Muhteşem bir ortam, kafasını dinlemek isteyen insanlar mutlaka tercih etmeli. Kuş sesinden başka bir şey duymayacakları bir yer.. Çok memnun kaldık, Sinan bey ve ekibine teşekkür ederim.
VER NARKOZU
VER NARKOZU
2022-08-27
Öncelikle Sinan bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. biz burayı yorumlara bakarak tercih ettik gerçektende yorumlarda bahsedildiği gibi temiz huzurlu güler yüzlü Bir ortam bulduk doğanın içinde doğa manzarası odalarda nezih Bi tatil yapmak isterseniz anatolia çıralıyı tercih etmenizi öneririm. Kızım Aslıhan da kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnun kaldı 😍
Yunus Emre
Yunus Emre
2022-08-22
Kötü diyemem ama çok iyi de diyemem. Sanırım bu fiyata bu kadar oluyor. Kahvaltıda ki ürünler lezzetli ama sicaklar zayıf. Oda temizliği sorulmuyor o kötü. Çalışanlar saygılı. Ortam hayvanlarla dolu kazlar, ördekler, tavuklar vs.