Bir Tatlı Huzur
Hemerans & Anatolia

İçimizdeki Doğa

Bavullarınız Toplayın

Sizi Bekliyoruz

Hemerans Anatolia

Aile Odası, Bahçe Manzaralı

Aile Odası, Bahçe Manzaralı

Oda Detayları

İki kişilik bungalovlarımız bahçemizin en sessiz köşelerinde konumlanmıştır. 20 metrekarelik yaşam alanına sahip, güzel bahçe manzaralı ve özel teraslı küçük şirin evler. Bizim için kalite, kişisel dokunuş kadar önemlidir. Ferah odalar tasarlanırken ve döşenirken her ikisini de dikkate aldık. Optimum işlevsellikten ödün vermeden yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı. detaylara büyük özen gösterin. Yüksek kaliteli yatak ve şiltelerin seçiminde özel bir özen gösterildi, çünkü huzurlu uykunuz bizim için çok önemli!

Özellikleri

Her bungalov, elbette, duş, WC, saç kurutma makinesi, klima, düz ekran TV, uydu alıcı, WIFI ile donatılmıştır ve kendi terasına sahiptir.

İç Dizayn

Tüm odalar, sıcak ve aydınlık bir görünüm verecek şekilde cömertçe düzenlenmiş ve taze pastel renklerle dekore edilmiştir. El yapımı çok sayıda süs eşyası, uygun ahşap mobilyalar ve güzel döşemeler, çeşitli teknikler kullanılarak dekore edilmiş duvarlar ve tavanlar ile zevkli bir tezat oluşturuyor. Özenle seçilmiş aksesuarlar ve eserler, tasarımı uyumlu bir ortamla tamamlar.