Bir Tatlı Huzur

Hemerans & Anatolia

İçimizdeki Doğa

Bavullarınız Toplayın

Sizi Bekliyoruz

RESTAURANT

Restaurant

Mutfağımızda imkanlar dahilinde farklı lezzetler sunuyoruz.  Standartlarımızın sürdürülmesi en yüksek amacımızdır. Yemeklerimizi geleneksel tarzda hazırlıyoruz. Yöreye özgü ve mevsimlerle uyumlu yemekler. Evde yetiştirilen meyve, sebze veya bahçemizden otlar kullanmayı tercih ediyoruz. 

Kahvaltı

Zengin kahvaltı büfemiz sabahları sizi taze sıkılmış portakal suyu, domates, salatalık, zeytin ve çeşitli peynir ve sosislerin yanı sıra değişen yumurta yemekleri ve çoğu zaman garip sürprizlerle karşılayacaktır. Reçeller ve marmelatlar kendi mutfağımızdandır.

Sabah Kahvaltı / Yarım Pansiyon

Hemera’s Anatolia Otel, konforlu ve modern bungalov evleriyle dikkat çeken ,Sabahları güne enerjik bir başlangıç yapmak için otelin zengin kahvaltı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hemerans Anatolia Otel, yarım pansiyon hizmeti  sunmaktadır.

Bungalov evler, rahat bir tatil için ideal bir seçenektir. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bungalov evler, modern ve şık bir dekorasyona sahiptir. Ayrıca, yeşil alanlar ve açık hava alanları gibi doğal güzelliklere yakın bir konumda yer almaktadır.

Akşam yemeği için otelde isteğe bağlı olarak yemek seçenekleri sunulmaktadır. Otelin restoranında geleneksel Türk yemekleri ve dünya mutfağından lezzetler sunulmaktadır. Ancak, otelin dışında da birçok restoran bulunmaktadır. Deniz mahsulleri ve Akdeniz mutfağına özgü lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar, tatilinizi daha da keyifli hale getirecektir.

Sonuç olarak, Hemera’s Anatolia Otel’in rahat ve modern bungalov evleri, zengin kahvaltı seçenekleri ve yarım pansiyon hizmeti ile tatilinizi daha keyifli hale getirecektir. Ayrıca, otelin doğal güzelliklere yakın konumu ve çevredeki restoranlar tatilinizi daha unutulmaz hale getirecektir.

Odalarında ve ortak kullanım alanlarında WiFi mevcuttur, Her odada  banyo havlusu bulunmaktadır.Kendi ihtiyaçlarınız için içme suyu, Farklı dillerde yayınların bulunduğu küçük bir kütüphane,  Ara sıra çamaşır yıkama imkanı arada (makine kapasitelerine bağlı olarak)

Civardaki gezilere ulaşabilmeniz için anlaşmalı olduğumuz firmalara yönlendirme yapılabiliyoruz. Yürüyüş gezileri, dağ bisikleti, ilginç pazarlar, tarihi geziler vb. gibi günlük planlamanız için çok sayıda fikir, Tekne turu organizatörleri, araba kiralama, doktorlar vb.

Dilerseniz, her yön için ücret ödeyen bir şoförle Antalya’ya çift yönlü Havaalanı transferleri organize edebiliriz.